KONST / Litografier / Färglitografi 16162045
nr 1616 2045
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 110/325, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 44x40 cm, yttermått inklusive ram: 61x54 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:46
25/4 20:27:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren